MARKALAR

Anasayfa > Markalar

NEXT & NEXTSTAR

1989 yılında Yüksel Elektroteknik adı altında küçük bir mağazada adım attığımız uydu sistemleri sektöründe, kısa süre zarfında Türkiye pazarında lider kurumlardan biri olmayı başardık. 

MUTLUSAN

Bu ülkeden doğmuş bir markada ilk günkü heyecanla çalışan ve yöneten bizler, hem Türkiye'nin hem Mutlusan' ın dünyadaki geleceğine inanıyor ve gayretle çalışıyoruz.

KENDAL

Dekoratif ve aynı zamanda tasarruflu aydınlatma ürünlerinde Global, K2 ve K2Plus markalarıyla sektördeki öncü firmalardan olan Kendal Elektrik ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz.

MEKAS

Mekas kablo zayıf akım kablo üretiminde ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamaktadır.

SİGMA

Sigma Elektrik ürünleri; otomatik sigorta, kontaktör, parafudr, mccb, mccb, mcb, kompakt şalter, kaçak akım koruma şalteri, devre kesici, termik röle, akım trafosu vs ürünlerle hizmetinizde.

GESSAT

Daima yenilenen teknolojileri takip ederek müşterilerine modern çözümler üretmeyi kendine ilke edinen GES Elektronik, şu anda tüm Türkiye ve uluslararası alanda 30 ülke ile çalışmalarını sürdürmektedir.

AUDIO

Görüntülü, görüntüsüz diafon sistemleri ve akıllı ev teknolojilerinde lider marka olan Audio ile tanışın ve evinizi hem güvenli hemde huzurlu bir ortama dönüştürün.

AY-KA

Golyatlar, Kauçuk Fiş Prizler, Sensörlü Cam Armatürler, Sıra Klemensler ve Hertürlü aksesuar ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz ürünleri inceleyebilirsiniz.

LEGRAND

Kaçak Akım Koruma Anahtarları, Trafolar, Dağıtım Panoları, Sistem Armada, Entegre Çalışma Ortamı Çözümleri, Masa ve Döşeme Altı Buatlar vs. ürünleri inceleyebilirsiniz.

ÖZNUR

Öznur Kablo, %100 yerli sermayeyle kurulmuş, Bakır ve Alüminyum iletkenli PVC,XLPE,HFFR izoleli Alçak Gerilim ve Orta Gerilim Güç Kabloları üretiminde öncü bir firmadır.

SCHNEIDER

Schneider Electric; Evler, Binalar, Veri Merkezleri, Altyapı ve Sanayi Tesislerinde Enerji Yönetiminin Dijital Dönüşümü ve Otomasyon alanında lider bir firmadır.

SIEMENS

Elektrifikasyon, otomasyon ve dijitalizasyon alanlarına odaklanan Siemens, 200’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Enerji çözümlerinde de önemli bir tedarikçi olarak konumlanıyor.

MONO

Elektrik Anahtarları, Anahtar, Priz, Grup Prizler, Sigorta Kutuları, Aksesuar, Larissa, Despina, Monte, Eko, Chrome, Style, Octans, Orion, Aksesuarlar vs ürünler için bağlantıya gidebilirsiniz.

MEMAX

Firmamız Metma Elektriğe ait olan Memax marka adı ile kablo üretimine başladık ve diğer ürünler için çalışmalara devam ediyoruz.

MAKEL

Makel; ev ve iş yerleri elektrik bağlantı sistemlerinde Türkiye'nin önde gelen firmalarından biri olarak çalışmalarına devam ediyor.

REÇBER

Sinyal Kontrol Kabloları · CCTV Kamera Kabloları · Data Kabloları ... Reçber Kablo vermiş olduğu hizmetler çerçevesinde her zaman sizlerin yanında olmuştur.

VİKO

Viko, yıllık 100 milyon adet anahtar ve priz üretim kapasitesi ile sektöründe dünyanın en önemli marka ve tesisleri arasında yer almaktadır.

PRYSMIAN

Türk Prysmian Kablo ve Sistemleri A.Ş.; 2011 yılında Prysmian ve Draka arasında gerçekleşen birleşmeyi takiben, bugün dünya çapında enerji ve telekomünikasyon kabloları sektöründe lider olan Türkiye operasyonudur.

Kurumsal

Hakkımızda

Misyonumuz

Vizyonumuz

Hizmetlerimiz

Markamız

Kalite Belgelerimiz

Banka Hesaplarımız

Gizlilik Politikası

Çalıştığımız Markalar

Memax

Reçber

Mekas

Ay-Ka

Makel

Viko

Mutlusan

Kendal

Kendal

Audio

Mono

Sigma

Şenka

Legrand

Öznur

Bize Ulaşın

Sabit Hat

WhatsApp

Skype

E-Posta

Web

Adres

Rüstem Paşa Mh. Fatih Cd. Hürriyet Sk. No27/B Yalova

: +90 (226) 813 59 59

: +90 (538) 442 38 86

: live:metmaelektronik

: metma@metma.com.tr

: www.metma.com.tr

Created by Elisa Bilişim

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube

Metma Elektrik&Elektronik | 2019 © Tüm Hakları Saklıdır